Vervoer - Internationaal in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (251)
Brussel (44)
Henegouwen (102)
Limburg (90)
Luik (146)
Luxemburg (22)
Namen (27)
Oost-Vlaanderen (197)
Vlaams-Brabant (110)
Waals-Brabant (10)
West-Vlaanderen (271)


 

Vervoer - Internationaal in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 |


DHL Global Forwarding
Budasteenweg 16
1830 Machelen

T: 02 - 2534262
F: 02 - 7519383

E: info.dhlglobalforwarding@dhl.com
W: http://www.dhl.com/

Distridi Express Courier
Sluisstraat 67b
3000 Leuven

T: 016 - 222917
F: 016 - 227858

E: dxc@skynet.be
W: http://www.distridi.be/

Embelco SPRL
Lambroekstraat 5
1930 Zaventem

T: 02 - 7250969
M: 0477 - 346988
F: 02 - 7215435

E: embelco@embelco.be
W: http://www.embelco.be/

Express Koerier Service BVBA
Leuvensesteenweg 254
1932 Sint-Stevens-Woluwe

T: 047 - 5418224
F: 02 - 7217747

E: info@eks.be
W: http://www.eks.be/

Transports Dandoy
Zone 5 Mollem 190
1730 Mollem

T: 02 - 4540030
F: 02 - 4540056

E: info@dandoy.be
W: http://www.dandoy.be/

Van Noort Transporten BVBA
Werkhuizenstraat 106
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2530223
F: 02 - 2525717

E: info@vannoort.be
W: http://www.vannoort.be/

Vankelegom (Etn) BVBA
L. A. Schockaertstraat 41
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T: 02 - 8083032
F: 02 - 3774131

E: info@vankelegom.be
W: http://www.vankelegom.be/

A W S BVBA
Kapelstraat 6
1820 Steenokkerzeel

T: 02 - 7518765
F: 02 - 7517323

E: awsbvba@skynet.be

All Movers
Kampenhoutsebaan 117
1982 Elewijt

T: 016 - 980310

E: fc386300@skynet.be

ALS Belgie
Mechelsesteenweg 586
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2552498
F: 02 - 2252578

E: monique.godts@eu.komatsu.com

Altransport NV
Essenestraat 49
1740 Ternat

T: 02 - 5823934
F: 02 - 5826036

E: altransport@pandora.be

Ariantrans BVBA
Sint-Annalaan 10
1853 Strombeek-Bever

T: 02 - 2150999
F: 02 - 2690394

E: ariantrans@skynet.be

Arijs Transport BVBA
Doelstraat 11
1741 Wambeek

T: 02 - 5822171
F: 02 - 5826160

E: transport.arijs.bvba@telenet.be

Balza Serge
Petrus Basteleusstraat 27
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T: 02 - 3777401
M: 0475 - 838605
F: 02 - 3762283

E: serge.balza@skynet.be

Batrans International Transport
Cyriel Buyssestraat 1
1800 Vilvoorde

T: 02 - 4522685
F: 02 - 4530825

E: info@batrans.be

Benelux Trans NV
Raymond Pelgrims de Bigardlaan 101
1702 Groot-Bijgaarden

T: 02 - 4635151
F: 02 - 4635152

E: chris@beneluxtrans.be

Brutrans BVBA
Bremtstraat 1
3360 Bierbeek

T: 016 - 464323

E: brutrans@skynet.be

C P L Trans NV
Mechelsesteenweg 406
1930 Nossegem

T: 02 - 7534700
F: 02 - 7534703

E: cpl.trans@skynet.be

CD One Transports SPRL
Stationsstraat 29
1702 Groot-Bijgaarden

T: 02 - 4201531
F: 02 - 4250250

E: cod.tpt@skynet.be

Charlier R & Zonen
Duisburgsesteenweg 11
3090 Overijse

T: 02 - 6877291
F: 02 - 6875623

E: adrien.charlier@scarlet.be

De Decker-Van Riet
Kouterbaan 40
1840 Malderen

T: 052 - 334000
F: 052 - 337722

E: ddvr@dedecker-vanriet.com

De Laet R
Vekestraat 62
1982 Elewijt

T: 015 - 615147

E: delaetronny@msn.com

Depaire Marcel Transport SA
Zone 5 Mollem 460
1730 Mollem

T: 02 - 4540100
F: 02 - 4525642

E: info@marcel-depaire.be

Diricx-Schoonjans Vervoer BVBA
Erasme Ruelensvest 29
3001 Heverlee

T: 016 - 601764
M: 0495 - 294075
F: 016 - 606078

E: diricx-schoonjans@skynet.be

E.D.P SPRL
Jozef Huysmanslaan 94
1651 Lot

T: 02 - 3316372

E: info@edpartners.be

Extra Logistics NV
Cyriel Buyssestraat 1
1800 Vilvoorde

T: 02 - 7524000
F: 02 - 7524001

E: info@extra-logistics.be

Eyckmans Transport
Grote Baan 83
3130 Betekom

T: 016 - 567276
F: 016 - 567254

E: eyckmans.transport@skynet.be

Fracha Trans BVBA
Valkebeekstraat 9
1861 Wolvertem

T: 052 - 310720
M: 0478 - 546930
F: 052 - 310720

E: frachatrans@skynet.be

Fraktservice Benelux BVBA
Lindestraat 1b
1980 Zemst

T: 015 - 615010
M: 0498 - 903190
F: 015 - 615030

E: fraktservice@telenet.be

Hispabel TPT
Jan Emiel Mommaertslaan 18a
1831 Diegem

T: 02 - 7311015
F: 02 - 7319115

E: hispabel@skynet.be

Intramet BVBA
Mechelstraat 44
1851 Humbeek

T: 02 - 2536716

E: intramet@advalvas.be

Isocom Transport NV
Industrielaan 26a
1740 Ternat

T: 02 - 5828000
F: 02 - 5827979

E: isocom.transport@isocom.be

JPT International
Assesteenweg 40b
1740 Ternat

T: 02 - 5810880
M: 0475 - 492999
F: 02 - 5810818

E: jpt@skynet.be

Maertens en Co
Radiatorenstraat 25
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2523149
F: 02 - 2532384

E: info@transport-maertens.be

Meskens Wim BVBA
Beneden Vrijlegem 33
1730 Mollem

T: 02 - 3054630
M: 0475 - 404835
F: 02 - 3054584

E: wim.meskens@telenet.be

P.M.T.Paul Metdenancxt Transport
Mechelstraat 44
1851 Humbeek

T: 02 - 2536716
F: 02 - 2536716

E: paul.metdenancxt@telenet.be

Rayden NV
Jan-Baptist Vinkstraat 11
3070 Kortenberg

T: 02 - 2540808
F: 02 - 2540800

E: info@rayden.be

SB Consult
Testeltsesteenweg 68
3271 Averbode

T: 013 - 480226
F: 013 - 550076

E: sven@sb-consult.be

SRT Group
Nieuwbrugstraat 71-73
1830 Machelen

T: 02 - 7514820
F: 02 - 7514821

E: srtgroup@skynet.be

Steftrans NV
Mechelsesteenweg 2010
3020 Veltem-Beisem

T: 016 - 602098
M: 0475 - 749777
F: 016 - 602196

E: info@steftrans.be

T.M.E.
Rasselstraat 56
1731 Relegem

T: 02 - 4605003
F: 02 - 5690705

E: tme@skynet.be

Taerwe Transport SA
Bergensesteenweg 416
1600 Sint-Pieters-Leeuw

T: 02 - 3772520
F: 02 - 3773731

E: transport-taerwe@edpnet.be

Timmermans Vervoer
Broekstraat 37
1760 Roosdaal

T: 054 - 332824

E: timmermans.vervoer@pandora.be

Transforwarding Belgium
Industriepark 45-4
3300 Tienen

T: 016 - 824949

E: info@broekman-group.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?